Zaterdag 9-9-β€˜23 Kleine Sluis JO9-2JM – Callantsoog JO9-1

VV-Callantsoog 2023

Zaterdag 9-9-β€˜23 Kleine Sluis JO9-2JM – Callantsoog JO9-1

We speelden om 9:00 uur in Anna Paulowna tegen Kleine Sluis. Het was de eerste wedstrijd van dit seizoen met mooie nieuwe voetbalkleding van onze nieuwe sponsor Jalome!

Iedereen had er weer zin in. De wedstrijd ging heel goed. Er waren twee nieuwe teamleden: Dean en C’Jaydion. Precies toen de oma van Dean aan kwam lopen scoorde Dean ook nog. Valentijn scoorde ook twee keer, Hugo stond goed te verdedigen en ook Mexz heeft goed gespeeld. Jace en Sam hebben allebei een helft goed gekeept. En Jace dacht nog β€˜en scoren!’ en hij rende in keeperstenue vol het veld in πŸ˜‰. Iedereen heeft het heel goed gedaan! In de rust was het 4-0 en we hebben met 9-2 gewonnen.

Groetjes

Duuk

Overig nieuws

Nieuws

Vriendenloterij belactie 2023

VRIENDENLOTERIJ Donderdag 7 September hebben wij een belactie georganiseerd bij de voetbalvereniging om mee te spelen met de vriendenloterij voor onze vereniging. Deze actie is

Lees meer Β»