Zaterdag 10 Juni Sport- & Speldag 2023

Zaterdag 10 Juni zal onze jaarlijkse Sport- & Speldag zijn, zet hem alvast in je agenda!

In samenwerking met Tennisvereniging ’t Oghe, Hyksos, Brandweer Callantsoog en VV Callantsoog organiseren wij een leuke sportdag voor alle kinderen van 4-14 jaar.

Inschrijven hiervoor kan via de QR code op de poster of Inschrijfformulier Sport- & Speldag 2023

Wij zoeken nog vrijwilligers om in de kantine te helpen, groepje te begeleiden (2tallen), een leuk spel begeleiden (2tallen) of helpen schoonmaken de volgende dag (zondag 11 juni 9.00uur). Wil je je hiervoor opgeven, dat kan via onderstaande link: Vrijwilligers opgeven

Wij hopen jullie allemaal te mogen ontvangen op Zaterdag 10 Juni.

Overig nieuws

Nieuws

Oldstars/Walking Football

Informatieavond Oldstars/Walking Football In samenwerking met het Nationaal Ouderenfonds en Team Sportservice Schagen introduceert Voetbalvereniging Callantsoog vanaf September 2023 speciaal voor ouderen (50+) Oldstars-voetbal (Walking

Lees meer »
Nieuws

Kabouters

Kaboutervoetbal Wij hebben een hele leuke groep enthousiaste kinderen tussen de 4-6 jaar oud. Zij trainen elke zaterdagochtend 9.00-10.00uur. Als u een keer wilt kijken

Lees meer »