JVC JO9-5- Callantsoog JO9-2JM. Zaterdag 9 september 2023

VV-Callantsoog 2023

Op de mooie vroege zaterdagochtend stond de allereerste wedstrijd van ons meisjes team op de planning. Super spannend, maar ze hadden er onwijs veel zin in (en de ouders ook).

Aan het tenue lag het in ieder geval niet, dankzij de sponsors Rijksport en Koks Hoveniers. Na hun eerste training afgelopen maandag werden ze gelijk het diepe in gegooid. En wat deden ze het goed! Alleen maar oog voor de bal en met zoveel plezier wisten de meiden zelfs hun eerste doelpunt te scoren!! Wat een vreugde! Dat er wat meer in ons doel terecht kwamen doet er niet toe! Maandag gaan ze weer lekker trainen en dan spelen ze zaterdag 16 september thuis om 10.00 uur! Komen jullie de meiden ook aanmoedigen?

Trotse ouders!

Overig nieuws

Nieuws

Vriendenloterij belactie 2023

VRIENDENLOTERIJ Donderdag 7 September hebben wij een belactie georganiseerd bij de voetbalvereniging om mee te spelen met de vriendenloterij voor onze vereniging. Deze actie is

Lees meer »